.

HAKKIMIZDA

AHT MAKİNA; CNC Torna fason imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

CNC fason imalatımızda;

CNC yatay işleme, CNC dikey işleme ve CNC torna işleme yapmaktayız. Fason imalat yedek parça halkamızın içinde; Gıda ve Tarım Makina parçaları, matbaa ve Fırın makina parçaları, Endüstriyel mutfak Makina ve Metal işleme makina parçaları, sulama sistemleri ve vana parçaları, Hidrolik ve Pnomatik Silindir parçaları, Havalandırma ve Isıtma sistem parçaları, Elektrik ve Mobilya parçaları ile diğer sektörlerin yedek parça fason imalatları yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Vizyon

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

fason imalat,Konya cnc yatay fason imalat,cnc yatay işleme, cnc fason yatay işleme,cnc torna işleme,cnc dikey işleme, cnc fason dikey işleme, cnc yatay işleme merkezi,cnc fason üretim firması